26.11.2015 17:07, pik
RCEP
Zajímavý, na stoupáku se diskutuje ostošest a tady, kde bych to čekal víc, nic. Co tradiční pořadatelé soutěží RCEO, chystají se udělat nějaké neoficiální soutěže aby se potvrdily nebo vyvrátily pochybnosti k jednotlivým bodům pravidel? A jestli jo, tak kdy a kde se dozvíme termíny? I když mám k pravidlům pár výhrad, tak by se to podle mého názoru mohlo chytnout jako sesterská kategorie k RCEO.

Na komentář odpověděli:

TomasH 27.11.2015 07:55
admin 27.11.2015 19:05
Nahlásit
27.11.2015 07:55, TomasH
Re: RCEP
asi je to tím, že komentáře do diskusí z řad pilotů RCEO nikdo moc nepíše, nebo není zvyklý psát...
Na stoupák nechodí a redakční systém na webu RCEO není moc dlouho.
Na vše je ještě čas, nechme to v klidu uzrát.
Nahlásit
admin
27.11.2015 19:05, admin
Re: RCEP
První testovací soutěž (nebo spíš jedna z prvních) se uskuteční po odlétání soutěže óček v dubnu v Příboře.

Martin
Nahlásit
27.11.2015 19:26, LadaH
RCEP
Čuky Ondro právě jsem to přečetl a nemam žadne připomínky je mi to jasne a nic bych nemněnil na soutež k vam přijedu a zkusime to jak to bude fungovat.

Nahlásit
27.11.2015 20:06, Ondra
Vyjádření k diskusi na Stoupáku - 27.11.2015
Když Martin Faltičko uveřejnil (19.11.) na Stupáku odkaz na článek, uvádějící do problematiky nové soutěže RCEP, asi netušil, jakou vlnu nevole vyvolá a jaká kritika se snese na mou nebohou šedivou hlavu. Ale zdá se, že oponenti už vystříleli všechen prach a poplivali moji iniciativu dostatečně důkladně. Takže nastal čas smýt za sebe tu močůvku a říci jim taky něco, co si asi za klobouček nedají.
Informace o nově připravované soutěži nebyla žádostí o oponenturu, připomínky a už vůbec ne prosbou o povolení, co smíme dělat. Bylo to prosté sdělení, co máme v úmyslu. Nic víc. Ve slušné společnosti se lidé o svých záměrech obvykle navzájem informují. Pokud jsou ostatní taky slušnými lidmi, a mají-li nějaké rady, připomínky nebo výhrady, bývá pravidlem, že osloví autora.
Nic takového se ale, s výjimkou Lojzy Hrabáčka, bohužel nestalo. Pánové Hrubý, Koláska, Kubica a Cink (jestli jsem na někoho zapomněl, nechť mi promine) se do mne pustili veřejně, s vervou a bez lítosti. Docela mně to vyděsilo. Ani ne tak faktická stránka připomínek, jako spíše ten zlý až nenávistný tón. A taky ta sebejistota, bohorovnost a póza vševědoucnosti, do které se ti pánové evidentně s velkou chutí stylizovali.
Ujišťuji však všechny kamarády a příznivce, že mně tyhle výpady jen utvrdily v přesvědčení, že jdeme správnou cestou. Dobrý nápad se totiž pozná spolehlivě podle toho, že všichni troubové ze širokého okolí se semknou k hlasitému odporu. Každopádně budu pokračovat v přípravě zkušebního lítání - možná i o něco dříve, než je plánovaná soutěž v Příboře.
Ondra Matula
Nahlásit