Kompletní žebříček soutěžní kategorie 1. RCEO


(1. 1. 2018 - 1. 1. 2019)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůPříbor
15.4.2018
Strážnice
22.4.2018
Třebíč
5.5.2018
Slatinice
12.5.2018
Náměšť nad Oslavou
10.6.2018
1. Vladimír Horník MK Uničov 2961,25983,12 988,75 - 989,38 981,88
2. Pavel Hloušek LMK Náměšť n. Osl. 2960,00- 985,00 983,12 - 991,88
3. Pavel Maňák LMK Louka 2953,75978,75 986,25 - 976,25 988,75
4. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 2945,00984,38 961,88 903,75 980,00 980,62
5. Josef Nečas LMK Třebíč 2914,38- 976,25 906,25 968,75 969,38
6. Radovan Hapal LMK Hrotovice 2878,12- 969,38 948,12 - 960,62
7. Dalibor Jagoš LMK Louka 2858,75953,75 968,75 - - 936,25
8. Miroslav Krivošík LMK Náměšť n. Osl. 2827,50- 932,50 963,12 - 931,88
9. Kamil Culík LMK Náměšť n. Osl. 2781,26- 914,38 936,88 - 930,00
10. Vladimír Konopka LMK Olomouc 2735,00962,50 888,75 - 883,75 808,75
11. Petr Bořil LMK Štěpánov 2693,12935,00 940,00 - 818,12 -
12. Petr Šnyrych MMC Bohuňovice 1981,88995,00 - - 986,88 -
13. Ondřej Matula LMK Ikarus Ostrava 1960,62988,12 - - - 972,50
14. Zdeněk Vojkůvka LMK Prostějov 1958,75985,00 - - - 973,75
15. Alois Hrabáček LMK Česká Třebová 1949,38967,50 981,88 - - -
16. Martin Faltičko LMK Lutín 1933,13974,38 - - 958,75 -
17. Lubomír Sedlář LMK Štěpánov 1929,38- 956,88 - 972,50 -
18. Milan Knobloch LMK Štěpánov 1917,50- 963,12 - 954,38 -
19. Miroslav Maňák LMK Louka 1893,76959,38 934,38 - - -
20. Petr Kuráň LMK Paskov 1783,13816,25 - - - 966,88
21. Václav Ventruba LMK Štěpánov 1773,12840,62 - - 932,50 -
22. František Holešínský LMK Ikarus Ostrava 1763,12900,00 - - - 863,12
23. Pavel Kovařík Kocourkov 1108,76931,88 176,88 - - -
24. Martin Vohralík LMK Ikarus Ostrava 983,75983,75 - - - -
25. Peter Jurkovič ml. LMK Malacky 983,12- 983,12 - - -
26. Milan Morava LMK Holíč 977,50- 977,50 - - -
27. Michael Mlejnek Třebíč 968,12- - 968,12 - -
28. Michal Mlejnek st. LMK Třebíč 962,50- - 962,50 - -
29. Eduard Bartal Malacky 961,88- 961,88 - - -
30. Peter Jurkovič st. LMK Malacky 960,62- 960,62 - - -
31. Milan Blažek Holíč 960,00- 960,00 - - -
32. Jiří Vodínský LMK Hrotovice 958,75- - 958,75 - -
33. Jiří Pavelka LMK Nový Jičín 958,12958,12 - - - -
34. Miroslav Prašivka LMK Ikarus Ostrava 945,62945,62 - - - -
35. Ladislav Knebl LMK Frenštát pod Radhoštěm 931,25931,25 - - - -
36. Jiří Švec LMK Lutín 917,50917,50 0,00 - - -
37. Zdeněk Nespěchal 913,12- - - - 913,12
38. Přemek Augusta 876,25- - - - 876,25
39. Jan Škopík LMK Louka 858,12- 858,12 - - -
40. Martin Hruboš Čmelák Holešov 851,88- - - 851,88 -
41. Vladislav Faigl 829,38829,38 - - - -
42. Ondřej Pekárek LMK Třebíč 648,75- - 648,75 - -
43. Radek Sýkora LMK Třebíč 229,38- - 229,38 - -
Výsledkové listiny:Detail
Příbor
15.4.2018
Detail
Strážnice
22.4.2018
Detail
Třebíč
5.5.2018
Detail
Slatinice
12.5.2018
Detail
Náměšť nad Oslavou
10.6.2018

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Strážnice    Letovice    Paskov    Olomouc Neředín    Třebíč    Příkazy    Jeseník    Hronov    Louka    Štěpánov    Trnávka    Příbor    Hrotovice    Sázava u Lanškrouna    Náměšť nad Oslavou