Kompletní žebříček soutěžní kategorie 1. RCEO


(1. 1. 2008 - 1. 1. 2009)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůUničov
4.5.2008
Slatinice
24.5.2008
Uničov
8.6.2008
Paskov
21.6.2008
Letovice
28.6.2008
Strážnice
13.7.2008
Uničov
19.7.2008
Slatinice
9.8.2008
Uničov
17.8.2008
Uničov
31.8.2008
Paskov
7.9.2008
Letovice
20.9.2008
1. Vladimír Horník MK Uničov 3000,001000,00 1000,00 1000,00 998,09 994,26 989,52 982,82 - 982,44 1000,00 - 1000,00
2. - 3. Ivo Mück MK Uničov 2998,10996,18 998,09 987,60 1000,00 1000,00 998,10 991,41 995,74 - - - -
2. - 3. Milan Jurčíček LMK uničov 2998,10999,05 999,05 990,46 999,05 - - 989,50 - 1000,00 - - 51,79
4. Radek Vašíček st. MK Uničov 2995,53984,73 - 993,32 998,09 - - 1000,00 - 986,62 960,28 - 997,44
5. Martin Faltičko LMK Lutín 2970,33945,61 943,76 965,65 - - 939,05 - 994,88 979,93 - - 995,52
6. Aleš Krátký DINO klub 2969,46979,96 967,59 - 989,50 - - - - - - 1000,00 -
7. Eduard Schwarz LMK Uničov 2962,34958,02 987,61 979,96 - 942,58 986,67 966,60 988,06 970,74 - - 953,32
8. Jiří Vojáček LMK Uničov 2959,98973,28 985,70 997,14 - 939,71 977,14 977,10 965,05 951,51 960,28 - 926,47
9. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 2958,02- 947,57 983,78 - - 972,38 974,24 1000,00 953,18 - - 959,72
10. Ivan Havlík LMK Paskov 2934,14967,56 - - 969,47 - - - - - - 997,11 -
11. Jaroslav Zabořil LMK Prostějov 2921,82968,51 973,31 871,18 - - 980,00 - - - 824,09 - 907,29
12. Zdeněk Havlíček LMK Uničov 2920,29869,27 909,44 972,33 944,66 915,79 952,38 891,22 989,77 958,19 896,60 - 947,57
13. Radek Vašíček jun. LMK Uničov 2909,79- - - - - - 986,64 - 949,00 974,15 - 0,00
14. Jaroslav Šmehlík LMK Zbyslavice 2867,23962,79 899,90 - 917,94 - - - - - - 986,50 -
15. Zdeněk Hynek LMK Nové Město n. M. 2826,72- - 955,15 - - - 982,82 - - 858,13 - 888,75
16. Ludvík Kovář LMK VUT Brno 2795,25- 877,03 902,67 - - - 834,92 786,87 978,26 875,79 - 914,32
17. Bedřich Nevrlý LMK Sigma Lutín 2741,80932,25 955,20 - - - - - 815,86 - 854,35 - -
18. Vladimír Konopka LMK Olomouc 2727,73- - 972,33 - - - - - - 843,00 - 912,40
19. Radim Barč LMK Polanka 1958,90- - - 964,69 - - - - - - 994,21 -
20. František Odehnal LMK Polanka 1929,34- - - 934,16 - - - - - - 995,18 -
21. Petr Bohatec LMK VUT Brno 1899,99- - - - 976,08 - - - - - - 923,91
22. Radomír Gořula LMK Letovice 1892,67- - - - 963,64 - - - - - - 929,03
23. Ivan Pustina MK Svitavy 1796,00- - - - 874,64 - - - - - - 921,36
24. Milan Morava LMK Holíč 1000,00- - - - - 1000,00 - - - - - -
25. I. Macko LMK Malacky 996,19- - - - - 996,19 - - - - - -
26. Peter Jurkovič ml. LMK Malacky 989,52- - - - - 989,52 - - - - - -
27. Radovan Sohr LMK Hranice 987,60- - - 987,60 - - - - - - - -
28. Rostislav Sklenka LMK Paskov 987,46- - - - - - - - - - 987,46 -
29. Ladislav Knebl LMK Frenštát pod Radhoštěm 984,76- - - - - 984,76 - - - - - -
30. Martin Geršl LMK Letovice 969,38- - - - 969,38 - - - - - - -
31. Juraj Jurkovič LMK Malacky 958,10- - - - - 958,10 - - - - - -
32. Petr Janků LMK Nová Paka 940,54- - - - - - - - - - - 940,54
33. Lumír Honěk NH Ostrava 938,93- - - 938,93 - - - - - - - -
34. Milan Vaněk LMK Paskov 937,32- - - - - - - - - - 937,32 -
35. Peter Jurkovič st. LMK Malacky 914,29- - - - - 914,29 - - - - - -
36. Stanislav Vinklárek LMK Hranice 902,67- - - 902,67 - - - - - - - -
37. Jaromír Osoba LMK Polanka 889,31- - - 889,31 - - - - - - - -
38. Miroslav Knesl LMK Litovel 757,88- - - - - - - - - 757,88 - -
39. Slav. Vespalec LMK Litovel 674,02- - - - - - - - - 674,02 - -
40. Václav Tajovský LMK Brno 555,02- - - - 555,02 - - - - - - -
41. Petr Kuráň LMK Paskov 401,72- - - 401,72 - - - - - - - -
42. Jaroslav Kučera LMK Mamba Bohuňovice 272,90272,90 - - - - - - - - - - -
43. K. Sonnberger LMK Mamba Bohuňovice 221,37221,37 - - - - - - - - - - -
Výsledkové listiny:Detail
Uničov
4.5.2008
Detail
Slatinice
24.5.2008
Detail
Uničov
8.6.2008
Detail
Paskov
21.6.2008
Detail
Letovice
28.6.2008
Detail
Strážnice
13.7.2008
Detail
Uničov
19.7.2008
Detail
Slatinice
9.8.2008
Detail
Uničov
17.8.2008
Detail
Uničov
31.8.2008
Detail
Paskov
7.9.2008
Detail
Letovice
20.9.2008

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Strážnice    Letovice    Paskov    Olomouc Neředín    Třebíč    Příkazy    Jeseník    Hronov    Louka    Štěpánov    Trnávka    Příbor    Hrotovice    Sázava u Lanškrouna    Náměšť nad Oslavou    Litovel