Kompletní žebříček soutěžní kategorie 1. RCEO


(1. 1. 2010 - 1. 1. 2011)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůUničov
9.5.2010
Slatinice
22.5.2010
Uničov
6.6.2010
Příkazy
20.6.2010
Uničov
18.7.2010
Uničov
15.8.2010
Strážnice
29.8.2010
Uničov
5.9.2010
Strážnice
19.9.2010
Letovice
25.9.2010
1. - 2. Vladimír Horník MK Uničov 3000,00990,73 - 955,67 960,91 995,60 994,95 1000,00 1000,00 - 1000,00
1. - 2. Martin Faltičko LMK Lutín 3000,001000,00 - 1000,00 991,17 1000,00 1000,00 1000,00 - - 987,39
3. Radek Vašíček st. MK Uničov 2999,58996,63 992,38 993,03 1000,00 982,41 996,21 1000,00 999,58 - 974,15
4. Zdeněk Vojkůvka LMK Prostějov 2996,85994,10 992,38 998,10 998,11 993,09 - 983,00 998,74 1000,00 -
5. Ivo Mück MK Uničov 2991,35993,25 1000,00 998,10 983,61 - - 976,07 951,42 - -
6. Radek Vašíček jun. LMK Uničov 2983,14988,20 961,05 997,47 974,78 - 997,47 - 981,57 - 981,72
7. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 2962,04994,10 - 980,37 976,67 980,53 - 987,41 - - 959,65
8. Zdeněk Havlíček LMK Uničov 2954,89943,51 932,26 953,13 969,10 996,86 982,32 970,40 975,71 - 949,56
9. Eduard Schwarz LMK Uničov 2948,60972,18 998,31 0,00 976,04 974,25 962,12 - - 942,17 954,60
10. Jaroslav Zabořil LMK Prostějov 2930,76958,68 908,55 - 923,71 - - 991,81 969,85 958,52 969,10
11. Petr Bohatec LMK VUT Brno 2930,66- - - - - 997,47 982,37 883,17 - 950,82
12. Jiří Vojáček LMK Uničov 2927,37989,88 933,95 979,73 957,76 - 0,00 - - - -
13. Karel Barbořák MK Uničov 2885,15- - - - - 989,90 974,81 920,44 - -
14. Bohumil Janák LMK VUT Brno 2868,96922,43 - 953,13 - 952,26 - - 963,57 - -
15. Ladislav Hlaváček LMK Letovice 2723,96- - - 756,62 - - - 920,44 923,32 880,20
16. Michal Cink LMK VUT Brno 1949,85956,16 - - - - 993,69 - - - -
17. Ludvík Kovář LMK VUT Brno 1908,34975,55 - - - 932,79 - - - - -
18. Milan Jurčíček LMK uničov 1900,931000,00 900,93 - - - - - - - -
19. Vladimír Konopka LMK Olomouc 1675,82- 799,32 876,50 - - - - - - -
20. Jan Škopík LMK Louka 1427,10- - - - - - 505,67 - 921,43 -
21. Milan Morava LMK Holíč 998,11- - - - - - 998,11 - - -
22. Juraj Jurkovič LMK Malacky 996,85- - - - - - 996,85 - - -
23. Peter Jurkovič ml. LMK Malacky 989,92- - - - - - 989,92 - - -
24. Peter Jurkovič st. LMK Malacky 979,22- - - - - - 979,22 - - -
25. Petr Janků LMK Nová Paka 973,52- - - - - - - - - 973,52
26. Jaroslav Velísek LMK Strážnice 930,23- - - - - - - - 930,23 -
27. Ivan Pustina MK Svitavy 914,88- - - - - - - - - 914,88
28. Dalibor Jagoš LMK Louka 869,02- - - - - - 869,02 - 0,00 -
29. Ladislav Knebl LMK Frenštát pod Radhoštěm 867,13- - - - - - 867,13 - - -
30. Karel Scheuter LMK Ostravan 863,35- - - - - - 863,35 - - -
31. Vladimír Sobotka LMK SIGMA Lutín 862,83- 862,83 - - - - - - - -
32. Miloš Paděra 676,54- - - - - - - - - 676,54
33. Roman Kolouch 584,49- - - - - - - - - 584,49
34. Boleslav Šídlo 558,64- - - - - - - - - 558,64
35. Dušan Škopík LMK Louka 440,81- - - - - - 440,81 - - -
Výsledkové listiny:Detail
Uničov
9.5.2010
Detail
Slatinice
22.5.2010
Detail
Uničov
6.6.2010
Detail
Příkazy
20.6.2010
Detail
Uničov
18.7.2010
Detail
Uničov
15.8.2010
Detail
Strážnice
29.8.2010
Detail
Uničov
5.9.2010
Detail
Strážnice
19.9.2010
Detail
Letovice
25.9.2010

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Strážnice    Letovice    Paskov    Olomouc Neředín    Třebíč    Příkazy    Jeseník    Hronov    Louka    Štěpánov    Trnávka    Příbor    Hrotovice    Sázava u Lanškrouna    Náměšť nad Oslavou    Litovel