Kompletní žebříček soutěžní kategorie 1. RCEO


(1. 1. 2013 - 1. 1. 2014)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůStrážnice
21.4.2013
Uničov
5.5.2013
Slatinice
18.5.2013
Uničov
2.6.2013
Uničov
16.6.2013
Příkazy
23.6.2013
Štěpánov
14.7.2013
Uničov
21.7.2013
Louka
28.7.2013
Louka
28.7.2013
Slatinice
11.8.2013
Třebíč
17.8.2013
Strážnice
25.8.2013
Uničov
1.9.2013
Louka
8.9.2013
Trnávka
5.10.2013
Letovice
12.10.2013
Uničov
27.10.2013
1. - 3. Vladimír Horník MK Uničov 3000,00- 996,20 1000,00 1000,00 1000,00 1000,00 993,02 872,38 - - 999,37 - - 987,43 - - 991,93 986,74
1. - 3. Tomáš Hlavinka LMK Litovel 3000,00- 1000,00 982,31 - 991,86 - 993,02 1000,00 - - 1000,00 - - 998,74 - - 1000,00 996,84
1. - 3. Pavel Maňák LMK Louka 3000,00981,40 - - - - 984,68 982,24 - 1000,00 1000,00 979,79 - 998,11 - 1000,00 - 979,31 -
4. Radek Vašíček st. MK Uničov 2996,20- 995,57 990,52 999,37 971,20 - 996,83 - - - 968,41 - - 1000,00 - - 995,46 984,22
5. Martin Faltičko LMK Lutín 2995,57989,74 993,67 - - 953,04 - 1000,00 984,76 - - - 981,05 - - - 995,57 - 1000,00
6. Zdeněk Vojkůvka LMK Prostějov 2991,03- - - 995,57 989,98 - 965,12 - - - 750,47 - 979,26 981,14 - 1000,00 995,46 989,90
7. Dalibor Jagoš LMK Louka 2983,511000,00 - - - - 906,19 987,95 - 905,29 959,24 983,58 - 982,40 - 995,56 - - -
8. Milan Knobloch LMK Štěpánov 2981,63942,27 957,57 873,66 992,41 952,41 995,53 - - - - - - - - - - 919,78 993,69
9. Ondřej Matula LMK Ikarus Ostrava 2973,02- - - - 978,71 - - 920,00 - - - - - - - 997,47 - 996,84
10. Karel Barbořák MK Uničov 2965,79- - - 985,45 929,24 999,36 980,98 - - - 934,93 - - - - - - -
11. Vladimír Konopka LMK Olomouc 2962,68- - 907,14 - 917,97 - 861,13 986,03 - - 963,99 - - - - - 989,91 986,74
12. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 2961,11987,17 - - - - 984,05 484,46 - - - 923,56 989,89 983,66 981,77 969,56 - 964,18 977,27
13. Lukáš Hrubý LMK Štěpánov 2948,30- - - - 926,11 962,99 942,93 916,19 - 528,03 976,63 - 982,40 - - - - 989,27
14. Zdeněk Havlíček LMK Uničov 2944,25- 974,67 979,15 971,54 965,56 990,43 970,20 904,76 - - 934,93 - - 925,83 913,76 - 952,07 178,03
15. Lubomír Sedlář LMK Štěpánov 2941,11930,72 971,50 916,61 979,76 954,29 968,09 950,54 886,98 - 984,71 948,83 - 969,83 908,23 - - 958,63 976,64
16. Josef Nečas LMK Třebíč 2928,52- - - - - - - - - - - 939,99 999,37 - 967,66 - 959,13 961,49
17. Petr Bořil LMK Štěpánov 2904,10951,25 953,13 919,77 970,90 967,44 942,57 965,76 - - 938,85 898,93 - 942,80 949,09 - - 899,09 944,44
18. Miroslav Maňák LMK Louka 2890,86937,78 - - - - - - - - - - - 992,46 - 942,30 - 956,10 -
19. Jaroslav Zabořil LMK Prostějov 2889,05973,70 898,04 970,94 - - - - - - - 944,41 - - - - - - -
20. Jiří Příborský LMK Litovel 2856,35- 894,24 - 930,42 923,61 898,53 - 732,06 - - 883,77 - 909,49 977,37 923,27 - 931,38 947,60
21. Břetislav Brázda LMK Olomouc 2855,36- - - - 964,93 926,61 932,78 944,76 - - 945,67 - - - - - - -
22. Rostislav Salvet MK Uničov 2833,51- - - - - - - - - - - - - 948,46 - - 927,35 957,70
23. Ivo Mück MK Uničov 2825,39- 966,43 - - 876,64 - - - - - - - - - - - - 982,32
24. Vladimír Valčík LMK Litovel 2772,66- 937,30 - 909,55 816,53 904,28 - 860,95 - - 644,98 - - 763,04 925,81 - - 878,79
25. Ladislav Hlaváček LMK Letovice 2726,38- - - - - 879,39 840,84 878,73 - - 874,92 815,54 909,49 - 231,45 - - 937,50
26. Martin Drápal LMK Ikarus Ostrava 2721,07- - - - - - - 805,08 - - - - - - - 986,07 - 929,92
27. Martin Bečvář LMK Vyškov 2646,00- 914,50 - 816,57 871,01 - 860,49 - - - - - - - - - - -
28. Jan Škopík LMK Louka 2442,06- - - - - 613,91 - - 128,67 770,70 767,53 - 903,83 - - - - -
29. Viktor Drštička LMK Třebíč 2439,24693,39 - - - - - - - - - - 660,14 885,61 - - - 860,24 -
30. Michael Mlejnek LMK Třebíč 1997,49- - - - - - - - - - - 1000,00 997,49 - - - - -
31. Michal Mlejnek st. LMK Třebíč 1963,36- - - - - - - - - - - 963,36 1000,00 - - - - -
32. Antonín Nahodil LMK Třebíč 1948,96- - - - - - - - - - - 974,10 974,86 - - - - -
33. Pavel Pyrochta LMK Třebíč 1943,69- - - - - - - - - - - 970,94 - - - - 972,75 -
34. Petr Kuráň LMK Paskov 1817,29- - - - 861,62 - - - - - - - - - - 955,67 - -
35. Petr Bohatec LMK VUT Brno 1769,35- - - - - - - 913,65 - - - - - - - - 855,70 -
36. Luboš Flídr MK Uničov 1734,96- - - - - - - 797,46 - - - - - - - - - 937,50
37. Václav Tajovský LMK Brno 1676,09- - - - - - 847,18 - - - - - - - - - - 828,91
38. Michal Cink LMK VUT Brno 986,74- - - - - - - - - - - - - - - - - 986,74
39. Ladislav Knebl LMK Frenštát pod Radhoštěm 970,46- - - - - - - - - - - - 970,46 - - - - -
40. Petr Šnyrych MMC Bohuňovice 969,07- - - - - - - - - - - - - - - - - 969,07
41. Ivan Pustina MK Svitavy 952,53952,53 - - - - - - - - - - - - - - - - -
42. Martin Veleba LMK Třebíč 931,14- - - - - - - - - - - 931,14 - - - - - -
43. David Mrovec LMK Ikarus Ostrava 930,34- - - - - - - - - - - - - - - 930,34 - -
44. Miroslav Štepka LMK Veselí 928,98- - - - - - - - - - - - 928,98 - - - - -
45. Ondřej Pekárek LMK Třebíč 908,40- - - - - - - - - - - 908,40 - - - - - -
46. Jaroslav Šmehlík LMK Zbyslavice 888,89- - - - - - - 888,89 - - - - - - - - - -
47. Milan Jakubowski LMK Ikarus Ostrava 886,00- - - - - - - - - - - - - - - 886,00 - -
48. Rostislav Dyba LMK Ikarus Ostrava 858,77- - - - - - - - - - - - - - - 858,77 - -
49. Petr Vlasák VUT Brno 835,79835,79 - - - - - - - - - - - - - - - - -
50. Vladislav Faigl 754,27- - - - - - - - - - - - - - - 754,27 - -
51. Karel Vávra LMK Třebíč 708,15- - - - - - - - - - - 708,15 - - - - - -
52. Karel Scheuter MK Kopřivnice 630,42- - - - - - - - - - - - 630,42 - - - - -
53. Stanislav Kubíček LMK Třebíč 560,96- - - - - - - - - - - 560,96 - - - - - -
Výsledkové listiny:Detail
Strážnice
21.4.2013
Detail
Uničov
5.5.2013
Detail
Slatinice
18.5.2013
Detail
Uničov
2.6.2013
Detail
Uničov
16.6.2013
Detail
Příkazy
23.6.2013
Detail
Štěpánov
14.7.2013
Detail
Uničov
21.7.2013
Detail
Louka
28.7.2013
Detail
Louka
28.7.2013
Detail
Slatinice
11.8.2013
Detail
Třebíč
17.8.2013
Detail
Strážnice
25.8.2013
Detail
Uničov
1.9.2013
Detail
Louka
8.9.2013
Detail
Trnávka
5.10.2013
Detail
Letovice
12.10.2013
Detail
Uničov
27.10.2013

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Strážnice    Letovice    Paskov    Olomouc Neředín    Třebíč    Příkazy    Jeseník    Hronov    Louka    Štěpánov    Trnávka    Příbor    Hrotovice    Sázava u Lanškrouna    Náměšť nad Oslavou    Litovel