Kompletní žebříček soutěžní kategorie 1. RCEO


(1. 1. 2016 - 1. 1. 2017)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůLouka
20.3.2016
Příbor
17.4.2016
Strážnice
24.4.2016
Třebíč
7.5.2016
Uničov
8.5.2016
Slatinice
14.5.2016
Uničov
5.6.2016
Uničov
19.6.2016
Uničov
25.6.2016
Uničov
10.7.2016
Louka
24.7.2016
Třebíč
13.8.2016
Uničov
28.8.2016
Olomouc Neředín
10.9.2016
Trnávka
25.9.2016
Slatinice
2.10.2016
Uničov
9.10.2016
1. Petr Šnyrych MMC Bohuňovice 2973,13990,00 978,12 - - 965,62 984,38 981,88 - 991,25 985,62 - - 990,00 - 983,75 991,88 972,50
2. Pavel Maňák LMK Louka 2966,88977,50 - 970,00 - 964,38 - 975,62 - - 973,12 990,00 977,50 989,38 987,50 - - -
3. Vladimír Horník MK Uničov 2963,75- 678,75 - - 878,12 938,12 976,25 971,88 988,75 976,88 987,50 - 981,88 980,50 985,00 987,50 979,50
4. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 2963,38- 850,00 901,88 - 948,75 851,25 970,00 979,38 960,00 974,38 984,38 - 977,50 959,00 970,62 985,00 994,00
5. Aleš Krátký DINO klub 2962,25- - - - 985,00 - - 987,50 - - - - - 988,50 986,25 977,50 -
6. Tomáš Hlavinka LMK Litovel 2961,75- - - - - 966,25 - 985,00 988,75 - - - - 988,00 - - -
7. Zdeněk Vojkůvka LMK Prostějov 2957,50970,00 928,75 - - 970,62 968,75 985,62 - 983,12 985,00 - - - 983,00 983,75 986,88 982,00
8. Radek Vašíček st. MK Uničov 2955,62- 246,88 - - 986,88 - - 980,62 975,00 975,62 988,12 - - 508,50 - 975,62 -
9. Ondřej Matula LMK Ikarus Ostrava 2953,75982,50 971,25 - - 981,25 950,00 985,62 983,75 982,50 982,50 978,12 - 975,62 - 984,38 981,25 978,00
10. Pavel Hloušek LMK Náměšť n. Osl. 2943,76978,12 - 963,12 980,00 - 979,38 - 974,38 - - - 984,38 - - - - -
11. Miroslav Knesl LMK Litovel 2935,00- - - - 895,62 - 977,50 983,75 921,88 943,12 - - - - - 973,75 970,50
12. Dalibor Jagoš LMK Louka 2934,12968,75 - 825,00 - 850,00 - 975,00 - - 968,12 982,50 - 948,75 976,00 - 975,62 -
13. Lubomír Sedlář LMK Štěpánov 2933,74- - - - - 597,50 973,12 - 980,62 421,25 - - 948,75 959,50 967,50 980,00 -
14. Josef Nečas LMK Třebíč 2929,50- - 933,75 931,50 - - - 958,75 - - 971,88 965,00 - 960,50 - 975,62 982,00
15. Alois Hrabáček LMK Česká Třebová 2915,24- 901,25 - - - 794,38 973,12 - 944,38 973,12 - - - - - 957,50 969,00
16. Jiří Švec LMK Lutín 2908,75- 413,75 - - 841,25 - 956,25 971,25 950,62 955,00 - - 963,75 - 936,88 973,75 -
17. Milan Knobloch LMK Štěpánov 2908,50- - - - - 860,00 973,12 979,38 918,12 875,62 - - 920,62 956,00 - - -
18. Martin Faltičko LMK Lutín 2905,00- 931,25 - - - - - 985,00 - - - - - - - 988,75 -
19. Eduard Bartal Malacky 2893,12961,25 - 822,50 - - - - - - - - 975,62 - - - 956,25 -
20. Petr Bořil LMK Štěpánov 2891,87- 130,00 - - 941,88 903,75 946,25 968,12 - 944,38 - - 961,25 962,50 861,25 951,25 -
21. Martin Drápal LMK Ikarus Ostrava 2872,50- 842,50 - - 970,62 856,88 944,38 - - - - - 856,25 934,50 957,50 - -
22. Radovan Hapal LMK Hrotovice 2871,88962,50 - - 861,00 - 844,38 949,38 954,38 - - - 955,00 - - - - -
23. Rostislav Salvet MK Uničov 2868,76- 137,50 - - - 864,38 949,38 905,62 920,62 - 969,38 - 950,00 916,00 - 941,88 946,00
24. Miroslav Maňák LMK Louka 2848,13940,00 - 923,75 - 836,88 - - - - 954,38 953,75 - 933,12 882,00 - - -
25. Miroslav Rišo LMK Malacky 2837,51876,88 - 817,50 - - - - - - - 916,88 949,38 - - - 971,25 -
26. Jiří Příborský LMK Litovel 2834,38- 852,50 - - - - 928,12 - - - - - - 941,50 929,38 - 963,50
27. Václav Ventruba LMK Štěpánov 2828,63- - - - - - 900,62 926,25 893,12 921,88 - - 783,75 894,50 865,00 949,38 953,00
28. Pavel Kovařík Kocourkov 2821,63- - - - - - - - - 937,50 871,88 - 941,25 938,50 823,75 941,88 383,00
29. Petr Kvapil LMK Štěpánov 2815,62- 0,00 - - - - - 913,12 946,88 955,62 - - - - - - -
30. Vladimír Konopka LMK Olomouc 2811,62- 416,25 - - 843,12 715,00 839,38 910,62 896,25 871,25 - - 903,12 869,00 917,50 925,62 968,50
31. Vladimír Valčík LMK Litovel 2808,75- - - - 669,38 - 923,75 928,12 870,00 921,25 - - - 692,50 - 956,88 -
32. Miroslav Krivošík LMK Náměšť n. Osl. 2777,50954,38 - 836,25 930,00 - - 831,88 886,88 - - - 893,12 - - - - -
33. Martin Bečvář LMK Vyškov 2776,88- - - - 931,88 - - 923,12 921,88 - - - - - - - -
34. František Holešínský LMK Ikarus Ostrava 2769,12- - - - - - - - - - 898,12 - 878,12 917,50 858,12 - 953,50
35. Jan Škopík LMK Louka 2684,37945,00 - 0,00 - - - 873,75 - - 830,62 865,62 864,38 796,25 - - - -
36. Jiří Pavelka LMK Nový Jičín 2646,88- - - - - - 819,38 - - 956,88 - - - - 870,62 - -
37. Zdeněk Havlíček LMK Uničov 2629,38- 0,00 - - 826,88 820,00 946,25 856,25 - 536,88 - - - - - 147,50 -
38. Kamil Culík LMK Náměšť n. Osl. 2606,26969,38 - 682,50 - - - 954,38 - - - - 459,38 - - - - -
39. Milan Nováček LMK Třebíč 2586,63- - - 691,00 - - 928,75 - - - - 966,88 - - - - -
40. Peter Jurkovič ml. LMK Malacky 1974,37991,25 - 983,12 - - - - - - - - - - - - - -
41. Martin Hauk LMK Ikarus Ostrava 1963,76- 979,38 - - - - - - - - - - - - 984,38 - -
42. Milan Morava LMK Holíč 1951,25973,75 - - - - - - - - - 977,50 - - - - - -
43. Jiří Vodínský LMK Hrotovice 1913,88- - - 949,50 - - - - - - - 964,38 - - - - -
44. Antonín Nahodil LMK Třebíč 1890,25- - - 926,50 - - - - - - - 963,75 - - - - -
45. Ladislav Knebl LMK Frenštát pod Radhoštěm 1834,37- 905,62 928,75 - - - - - - - - - - - - - -
46. Pavel Pyrochta LMK Třebíč 1818,12- - - 842,50 - - - - - - - 975,62 - - - - -
47. Martin Musiolek 1766,88- 791,88 - - - - - - - - - - - - 975,00 - -
48. Ondřej Pekárek LMK Třebíč 1742,00- - - 812,00 - - - - - - - 930,00 - - - - -
49. Stanislaw Salamon 1696,88- 819,38 - - - - - - - - - - 877,50 - - - -
50. Petr Kuráň LMK Paskov 1684,37- - - - - - - - - 923,12 - - 761,25 - - - -
51. Peter Jurkovič st. LMK Malacky 993,12- - - - - - - - - - 993,12 - - - - - -
52. Michael Mlejnek LMK Třebíč 982,50- - - 982,50 - - - - - - - - - - - - -
53. Karel Barbořák MK Uničov 966,88- - - - - - - - - 966,88 - - - - - - -
54. Radim Barč LMK Polanka 966,25- 966,25 - - - - - - - - - - - - - - -
55. Martin Veleba LMK Třebíč 936,25- - - - - - - - - - - 936,25 - - - - -
56. Petr Bukovanský 923,75- 923,75 - - - - - - - - - - - - - - -
57. Milan Blažek Holíč 906,25906,25 - - - - - - - - - - - - - - - -
58. Radek Sýkora LMK Třebíč 895,00- - - - - - - - - - - 895,00 - - - - -
59. Mieczyslaw Krysta 825,00- 0,00 - - - - - - - - - - 825,00 - - - -
60. Ladislav Škvor LMK Ikarus Ostrava 790,00- 790,00 - - - - - - - - - - - - - - -
61. Lubomír Hanáček Třebíč 751,00- - - 751,00 - - - - - - - - - - - - -
62. Libor Kristian 744,38- 744,38 - - - - - - - - - - - - - - -
63. Miroslav Prašivka LMK Ikarus Ostrava 690,62- 690,62 - - - - - - - - - - - - - - -
64. Richard Schmidt 625,62- 625,62 - - - - - - - - - - - - - - -
65. Radomír Gořula LMK Letovice 376,25- - - - - - - - - - - - - - 376,25 - -
66. Michal Salamon 233,75- 233,75 - - - - - - - - - - - - - - -
67. P. Danielec 0,00- 0,00 - - - - - - - - - - - - - - -
Výsledkové listiny:Detail
Louka
20.3.2016
Detail
Příbor
17.4.2016
Detail
Strážnice
24.4.2016
Detail
Třebíč
7.5.2016
Detail
Uničov
8.5.2016
Detail
Slatinice
14.5.2016
Detail
Uničov
5.6.2016
Detail
Uničov
19.6.2016
Detail
Uničov
25.6.2016
Detail
Uničov
10.7.2016
Detail
Louka
24.7.2016
Detail
Třebíč
13.8.2016
Detail
Uničov
28.8.2016
Detail
Olomouc Neředín
10.9.2016
Detail
Trnávka
25.9.2016
Detail
Slatinice
2.10.2016
Detail
Uničov
9.10.2016

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Strážnice    Letovice    Paskov    Olomouc Neředín    Třebíč    Příkazy    Jeseník    Hronov    Louka    Štěpánov    Trnávka    Příbor    Hrotovice    Sázava u Lanškrouna    Náměšť nad Oslavou    Litovel