Kompletní žebříček soutěžní kategorie 2 - RCEP (testovací pevná)


(1. 1. 2018 - 1. 1. 2019)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůNáměšť nad Oslavou
29.4.2018
Trnávka
13.5.2018
Litovel
20.5.2018
Uničov
3.6.2018
Náměšť nad Oslavou
9.6.2018
Trnávka
22.7.2018
1. Vladimír Horník MK Uničov 2985,09875,48 917,31 829,81 994,23 996,15 994,71
2. Ondřej Matula LMK Ikarus Ostrava 2968,75910,10 989,90 - 983,97 987,50 991,35
3. Petr Loutocký Prostějov 2965,71914,90 950,48 922,12 991,67 984,62 989,42
4. Petr Šnyrych MMC Bohuňovice 2959,62927,88 979,81 852,40 925,00 991,35 988,46
5. Zdeněk Vojkůvka LMK Prostějov 2955,61892,31 853,37 849,52 989,74 986,54 979,33
6. Pavel Hloušek LMK Náměšť n. Osl. 2871,63897,60 911,54 875,00 - 970,67 989,42
7. Josef Nečas LMK Třebíč 2858,50825,48 - 895,19 978,21 985,10 -
8. Pavel Maňák LMK Louka 2838,46896,63 888,94 947,60 - 938,94 951,92
9. Kamil Culík LMK Náměšť n. Osl. 2809,61938,94 - 893,75 - 976,92 -
10. Martin Bečvář LMK Vyškov 2767,30- - 952,40 871,15 - 943,75
11. Václav Ventruba LMK Štěpánov 2648,40- 817,79 683,17 974,36 - 856,25
12. Radovan Hapal LMK Hrotovice 2608,66818,27 - 843,27 - 947,12 -
13. František Holešínský LMK Ikarus Ostrava 2530,78736,54 759,62 701,44 786,54 984,62 -
14. Vladimír Konopka LMK Olomouc 2529,80- 756,73 - 687,18 789,90 983,17
15. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 2511,37712,02 - - 983,97 815,38 -
16. Dalibor Jagoš LMK Louka 2341,35769,71 - 885,58 - - 686,06
17. Petr Kuráň LMK Paskov 2253,85- 870,19 - - 429,33 954,33
18. Pavel Kovařík Kocourkov 2041,35- 425,96 661,54 953,85 - -
19. Rudolf Vybíral 1935,58944,71 - - - 990,87 -
20. Petr Bořil LMK Štěpánov 1934,46- - - 980,13 - 954,33
21. Pavel Grümann LMK Ikarus Ostrava 1932,21- 958,65 - - - 973,56
22. Alois Hrabáček LMK Česká Třebová 1899,51934,13 - - 965,38 - -
23. Ladislav Škvor LMK Ikarus Ostrava 1889,42- 938,94 - - - 950,48
24. Jiří Pavelka LMK Nový Jičín 1845,67- 881,73 - - - 963,94
25. Jiří Vodínský LMK Hrotovice 1837,02904,81 - - - 932,21 -
26. Lukáš Grümann LMK Ikarus Ostrava 1814,43- 841,35 - - - 973,08
27. Martin Vaculík LMK Vyškov 1773,40- - - 922,44 - 850,96
28. Petr Grümann LMK Ikarus Ostrava 1757,69- 761,54 - - - 996,15
29. Milan Knobloch LMK Štěpánov 1752,08- - 851,44 900,64 - -
30. Miroslav Krivošík LMK Náměšť n. Osl. 1533,66692,31 - - - 841,35 -
31. Přemek Augusta 1449,52758,65 - - - 690,87 -
32. Tomáš Hlavinka LMK Litovel 1319,23- - 331,73 - 987,50 -
33. Peter Jurkovič st. LMK Malacky 987,02987,02 - - - - -
34. Martin Vohralík LMK Ikarus Ostrava 986,54- - - - - 986,54
35. Kamil Kičmer Ikarus 983,65- - - - - 983,65
36. Jiří Kadlec Česká třebová 982,69- - - - - 982,69
37. Zdeněk Nespěchal 980,29- - - - - 980,29
38. Aleš Krátký LMK Paskov 973,08- - 973,08 - - -
39. František Matula LMK Ikarus Ostrava 962,50- - - - - 962,50
40. Lubomír Sedlář LMK Štěpánov 962,18- - - 962,18 - -
41. Miroslav Prašivka LMK Ikarus Ostrava 956,25- - - - - 956,25
42. Jiří Příborský LMK Litovel 159,13- - 159,13 - - -
Výsledkové listiny:Detail
Náměšť nad Oslavou
29.4.2018
Detail
Trnávka
13.5.2018
Detail
Litovel
20.5.2018
Detail
Uničov
3.6.2018
Detail
Náměšť nad Oslavou
9.6.2018
Detail
Trnávka
22.7.2018

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Trnávka    Příbor    Náměšť nad Oslavou    Litovel