Kompletní žebříček soutěžní kategorie 2 - RCEP (testovací pevná)


(1. 1. 2018 - 1. 1. 2019)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůNáměšť nad Oslavou
29.4.2018
Trnávka
13.5.2018
Litovel
20.5.2018
Uničov
3.6.2018
Náměšť nad Oslavou
9.6.2018
1. Ondřej Matula LMK Ikarus Ostrava 2961,37910,10 989,90 - 983,97 987,50
2. Petr Loutocký Prostějov 2926,77914,90 950,48 922,12 991,67 984,62
3. Vladimír Horník MK Uničov 2907,69875,48 917,31 829,81 994,23 996,15
4. Petr Šnyrych MMC Bohuňovice 2899,04927,88 979,81 852,40 925,00 991,35
5. Zdeněk Vojkůvka LMK Prostějov 2868,59892,31 853,37 849,52 989,74 986,54
6. Josef Nečas LMK Třebíč 2858,50825,48 - 895,19 978,21 985,10
7. Kamil Culík LMK Náměšť n. Osl. 2809,61938,94 - 893,75 - 976,92
8. Pavel Maňák LMK Louka 2783,17896,63 888,94 947,60 - 938,94
9. Pavel Hloušek LMK Náměšť n. Osl. 2779,81897,60 911,54 875,00 - 970,67
10. Radovan Hapal LMK Hrotovice 2608,66818,27 - 843,27 - 947,12
11. František Holešínský LMK Ikarus Ostrava 2530,78736,54 759,62 701,44 786,54 984,62
12. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 2513,94712,02 - - 986,54 815,38
13. Václav Ventruba LMK Štěpánov 2475,32- 817,79 683,17 974,36 -
14. Vladimír Konopka LMK Olomouc 2233,81- 756,73 - 687,18 789,90
15. Pavel Kovařík Kocourkov 2041,35- 425,96 661,54 953,85 -
16. Rudolf Vybíral 1935,58944,71 - - - 990,87
17. Alois Hrabáček LMK Česká Třebová 1899,51934,13 - - 965,38 -
18. Jiří Vodínský LMK Hrotovice 1837,02904,81 - - - 932,21
19. Martin Bečvář LMK Vyškov 1823,55- - 952,40 871,15 -
20. Milan Knobloch LMK Štěpánov 1752,08- - 851,44 900,64 -
21. Dalibor Jagoš LMK Louka 1655,29769,71 - 885,58 - -
22. Miroslav Krivošík LMK Náměšť n. Osl. 1533,66692,31 - - - 841,35
23. Přemek Augusta 1449,52758,65 - - - 690,87
24. Tomáš Hlavinka LMK Litovel 1319,23- - 331,73 - 987,50
25. Petr Kuráň LMK Paskov 1299,52- 870,19 - - 429,33
26. Peter Jurkovič st. LMK Malacky 987,02987,02 - - - -
27. Petr Bořil LMK Štěpánov 980,13- - - 980,13 -
28. Aleš Krátký LMK Paskov 973,08- - 973,08 - -
29. Lubomír Sedlář LMK Štěpánov 962,18- - - 962,18 -
30. Pavel Grümann LMK Ikarus Ostrava 958,65- 958,65 - - -
31. Ladislav Škvor LMK Ikarus Ostrava 938,94- 938,94 - - -
32. Jiří Pavelka LMK Nový Jičín 881,73- 881,73 - - -
33. Lukáš Grümann LMK Ikarus Ostrava 841,35- 841,35 - - -
34. Petr Grümann LMK Ikarus Ostrava 761,54- 761,54 - - -
35. Jiří Příborský LMK Litovel 159,13- - 159,13 - -
Výsledkové listiny:Detail
Náměšť nad Oslavou
29.4.2018
Detail
Trnávka
13.5.2018
Detail
Litovel
20.5.2018
Detail
Uničov
3.6.2018
Detail
Náměšť nad Oslavou
9.6.2018

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Trnávka    Příbor    Náměšť nad Oslavou    Litovel