Kompletní žebříček soutěžní kategorie 2 - RCEP (testovací pevná)


(1. 1. 2017 - 1. 1. 2018)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůUničov
20.5.2017
Uničov
25.6.2017
Trnávka
30.7.2017
Slatinice
2.9.2017
Trnávka
10.9.2017
Uničov
17.9.2017
1. Petr Šnyrych MMC Bohuňovice 2983,98992,31 994,23 907,05 - - 997,44
2. Ondřej Matula LMK Ikarus Ostrava 2980,77- 994,23 991,67 857,69 990,38 994,87
3. Vladimír Horník MK Uničov 2970,51925,96 992,95 987,82 930,13 944,87 989,74
4. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 2876,92- - 909,62 976,92 - 990,38
5. František Holešínský LMK Ikarus Ostrava 2823,72- 882,05 835,90 - 974,36 967,31
6. Pavel Kovařík Kocourkov 2796,63902,40 803,85 921,15 - - 973,08
7. Vladimír Konopka LMK Olomouc 2714,75- - 835,26 892,95 - 986,54
8. Petr Bořil LMK Štěpánov 2711,86860,58 - 906,41 - - 944,87
9. Pavel Hloušek LMK Náměšť n. Osl. 1943,59- - - 946,15 - 997,44
10. Jiří Švec LMK Lutín 1939,75- 966,67 973,08 - - -
11. Pavel Grümann LMK Ikarus Ostrava 1880,77- - 951,92 - 928,85 -
12. Petr Grümann LMK Ikarus Ostrava 1770,51- - 781,41 - 989,10 -
13. Václav Ventruba LMK Štěpánov 1325,64- 705,77 619,87 - - -
14. Milan Knobloch LMK Štěpánov 992,31- - - - - 992,31
15. František Matula LMK Ikarus Ostrava 978,85- - - - 978,85 -
16. - 17. Zdeněk Vojkůvka LMK Prostějov 958,33- - - 958,33 - -
16. - 17. Martin Faltičko LMK Lutín 958,33- - - 958,33 - -
18. Jiří Pavelka LMK Nový Jičín 882,69- - 882,69 - - -
19. Vladimír Valčík LMK Litovel 806,41- - 806,41 - - -
20. Miroslav Krivošík LMK Náměšť n. Osl. 794,23- - - 794,23 - -
21. Martin Drápal LMK Ikarus Ostrava 750,64- - - - 750,64 -
22. Radovan Hapal LMK Hrotovice 639,10- - - 639,10 - -
23. Lubomír Sedlář LMK Štěpánov 0,00- - 0,00 - - -
Výsledkové listiny:Detail
Uničov
20.5.2017
Detail
Uničov
25.6.2017
Detail
Trnávka
30.7.2017
Detail
Slatinice
2.9.2017
Detail
Trnávka
10.9.2017
Detail
Uničov
17.9.2017

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Trnávka    Příbor    Náměšť nad Oslavou    Litovel