Kompletní žebříček soutěžní kategorie 1. RCEO


(1. 1. 2019 - 1. 1. 2020)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůPříbor
14.4.2019
Třebíč
27.4.2019
Strážnice
28.4.2019
Uničov
5.5.2019
Slatinice
18.5.2019
Náměšť nad Oslavou
8.6.2019
Uničov
1.9.2019
Louka
8.9.2019
Slatinice
6.10.2019
Uničov
28.10.2019
1. Petr Šnyrych MMC Bohuňovice 2966,88990,00 - 987,50 985,00 986,25 - 981,88 989,38 985,00 983,75
2. Pavel Hloušek LMK Náměšť n. Osl. 2965,63- 988,75 - - 986,88 990,00 - 980,00 - -
3. Vladimír Horník MK Uničov 2961,25938,75 - 986,88 - 959,38 - 988,75 981,88 - 985,62
4. Ondřej Matula LMK Ikarus Ostrava 2960,00986,88 - - - - - 974,38 985,00 - 988,12
5. Jiří Kadlec Česká třebová 2953,13- 915,62 - 984,38 - - 988,75 980,00 - -
6. Radek Vašíček st. MK Uničov 2953,12946,25 - - 966,88 980,00 - 955,00 993,12 - 980,00
7. Zdeněk Vojkůvka LMK Prostějov 2951,88981,25 - 981,25 - 961,25 - 973,12 984,38 986,25 978,12
8. Pavel Maňák LMK Louka 2943,75- - 980,00 - 971,25 - 985,00 973,12 - 978,75
9. Dalibor Jagoš LMK Louka 2930,63- - 981,25 - - - 962,50 970,00 - 979,38
10. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 2926,25973,12 921,88 955,62 - 901,88 877,50 973,75 979,38 971,88 945,62
11. Dušan Škopík LMK Louka 2913,74- - 963,12 - 977,50 - - 973,12 - -
12. Karel Barbořák MK Uničov 2910,63977,50 - - 964,38 - - 951,25 968,75 - -
13. Vladimír Konopka LMK Olomouc 2881,88920,00 - - 913,12 970,00 - 862,50 654,38 954,38 957,50
14. Radovan Hapal LMK Hrotovice 2860,01- 971,25 - - 939,38 891,25 - 949,38 - -
15. Václav Ventruba LMK Štěpánov 2821,24- - - - 785,00 - 940,62 920,62 - 960,00
16. Petr Bořil LMK Štěpánov 2741,87- - 915,00 854,38 - - - 923,12 - 903,75
17. Miroslav Krivošík LMK Náměšť n. Osl. 2739,37- 906,25 - - - 903,12 - 930,00 - -
18. Zdeněk Nespěchal LMK Česká Třebová 2710,62- 936,25 - - - 810,62 963,75 - - -
19. Martin Faltičko LMK Lutín 1939,38- - - - 957,50 - - - 981,88 -
20. Jiří Pavelka LMK Nový Jičín 1936,25960,00 - - - - - - 976,25 - -
21. Ladislav Knebl LMK Frenštát pod Radhoštěm 1895,00956,25 - 938,75 - - - - - - -
22. Josef Nečas LMK Třebíč 1882,50- 911,25 - - - - 971,25 - - -
23. Miroslav Maňák LMK Louka 1826,88- - 880,00 - 946,88 - - - - -
24. Martin Hruboš Čmelák Holešov 1725,00- - 870,62 - 854,38 - - - - -
25. Kamil Culík LMK Náměšť n. Osl. 1651,88- 897,50 - - - 754,38 - - - -
26. Jan Škopík LMK Louka 1586,88- - - - 864,38 - - 722,50 - -
27. Lubomír Sedlář LMK Štěpánov 986,88- - - - - - - - - 986,88
28. Milan Morava LMK Holíč 982,50- - 982,50 - - - - - - -
29. Milan Blažek Holíč 970,62- - 970,62 - - - - 0,00 - -
30. Alois Hrabáček LMK Česká Třebová 962,50- - - - - - - - - 962,50
31. Antonín Nahodil LMK Třebíč 959,38- 959,38 - - - - - - - -
32. Miroslav Kubáň 930,62- - - - - - 747,50 - 183,12 -
33. Petr Kvapil LMK Štěpánov 885,00- - - - - - 885,00 - - -
34. Petr Němec Paskov 858,12- - - - 858,12 - - - - -
35. Bohumil Janák LMK VUT Brno 847,50- - - - 847,50 - - - - -
36. Aleš Krátký DINO klub 823,12- - - 823,12 - - - - - -
37. Mikuláš Slezák 760,62- - - - - 760,62 - - - -
38. Olin Vitásek MAT Holíč 758,75- - 758,75 - - - - - - -
39. Lubomír Slezák 745,62- - - - - 745,62 - - - -
40. Karel Scheuter MK Kopřivnice 541,88- - 541,88 - - - - - - -
Výsledkové listiny:Detail
Příbor
14.4.2019
Detail
Třebíč
27.4.2019
Detail
Strážnice
28.4.2019
Detail
Uničov
5.5.2019
Detail
Slatinice
18.5.2019
Detail
Náměšť nad Oslavou
8.6.2019
Detail
Uničov
1.9.2019
Detail
Louka
8.9.2019
Detail
Slatinice
6.10.2019
Detail
Uničov
28.10.2019

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Strážnice    Letovice    Paskov    Olomouc Neředín    Třebíč    Příkazy    Jeseník    Hronov    Louka    Štěpánov    Trnávka    Příbor    Hrotovice    Sázava u Lanškrouna    Náměšť nad Oslavou    Litovel  

Kompletní žebříček soutěžní kategorie 2 - RCEP (testovací pevná)


(1. 1. 2018 - 1. 1. 2019)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůNáměšť nad Oslavou
29.4.2018
Trnávka
13.5.2018
Litovel
20.5.2018
Uničov
3.6.2018
Náměšť nad Oslavou
9.6.2018
Trnávka
22.7.2018
Náměšť nad Oslavou
4.8.2018
Slatinice
2.9.2018
Uničov
16.9.2018
Náměšť nad Oslavou
23.9.2018
Trnávka
30.9.2018
1. Vladimír Horník MK Uničov 2985,09875,48 917,31 829,81 994,23 996,15 994,71 - 993,75 992,79 - 991,83
2. Pavel Maňák LMK Louka 2983,65896,63 888,94 947,60 - 938,94 951,92 933,17 991,35 996,15 924,52 996,15
3. Petr Šnyrych MMC Bohuňovice 2980,77927,88 979,81 852,40 925,00 991,35 988,46 986,06 994,23 990,87 995,19 964,42
4. Ondřej Matula LMK Ikarus Ostrava 2977,41910,10 989,90 - 983,97 987,50 991,35 992,31 993,75 921,63 - 991,35
5. Zdeněk Vojkůvka LMK Prostějov 2977,40892,31 853,37 849,52 989,74 986,54 979,33 989,90 993,27 989,42 994,23 985,58
6. Petr Loutocký Prostějov 2976,29914,90 950,48 922,12 991,67 984,62 989,42 981,25 988,94 990,87 - 993,75
7. Tomáš Hlavinka LMK Litovel 2975,00- - 331,73 - 987,50 - - 994,71 988,94 - 991,35
8. Pavel Hloušek LMK Náměšť n. Osl. 2972,60897,60 911,54 875,00 - 970,67 989,42 992,31 990,87 961,06 957,21 -
9. Jiří Kadlec Česká třebová 2969,23- - - - - 982,69 - 993,27 947,12 978,37 993,27
10. Josef Nečas LMK Třebíč 2949,52825,48 - 895,19 978,21 985,10 - 982,21 982,21 937,98 907,69 -
11. Petr Grümann LMK Ikarus Ostrava 2948,56- 761,54 - - - 996,15 - - 980,29 - 972,12
12. Dalibor Jagoš LMK Louka 2944,23769,71 - 885,58 - - 686,06 - 975,48 979,33 989,42 840,38
13. Rudolf Vybíral 2924,52944,71 - - - 990,87 - 988,94 - - - -
14. Martin Veleba LMK Třebíč 2923,56- - - - - - 977,40 - 986,06 960,10 -
15. Kamil Culík LMK Náměšť n. Osl. 2917,79938,94 - 893,75 - 976,92 - 973,08 - 967,79 - -
16. Antonín Nahodil LMK Třebíč 2901,44- - - - - - 948,08 - 970,67 982,69 -
17. Alois Hrabáček LMK Česká Třebová 2897,59934,13 - - 965,38 - - - - 948,56 831,73 983,65
18. Petr Bořil LMK Štěpánov 2879,65- - - 980,13 - 954,33 - 945,19 884,62 - 615,38
19. Martin Bečvář LMK Vyškov 2846,15- - 952,40 871,15 - 943,75 - 950,00 - - -
20. František Holešínský LMK Ikarus Ostrava 2829,81736,54 759,62 701,44 786,54 984,62 - 809,62 938,46 906,73 - 654,81
21. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 2828,21712,02 - - 983,97 815,38 - - - 990,87 827,88 853,37
22. Radovan Hapal LMK Hrotovice 2790,39818,27 - 843,27 - 947,12 - 924,04 - 919,23 877,88 -
23. Pavel Kovařík Kocourkov 2785,58- 425,96 661,54 953,85 - - - 885,58 946,15 853,37 864,42
24. Jiří Pavelka LMK Nový Jičín 2781,25- 881,73 - - - 963,94 - - - - 935,58
25. Pavel Grümann LMK Ikarus Ostrava 2768,75- 958,65 - - - 973,56 - - - - 836,54
26. Martin Vaculík LMK Vyškov 2768,12- - - 922,44 - 850,96 655,77 898,56 947,12 - 824,52
27. Vladimír Konopka LMK Olomouc 2762,01- 756,73 - 687,18 789,90 983,17 775,96 945,67 833,17 - 768,27
28. Václav Ventruba LMK Štěpánov 2751,76- 817,79 683,17 974,36 - 856,25 - 778,37 921,15 - -
29. Lukáš Grümann LMK Ikarus Ostrava 2652,41- 841,35 - - - 973,08 - - - - 837,98
30. Jiří Vodínský LMK Hrotovice 2651,92904,81 - - - 932,21 - 814,90 - - - -
31. Zdeněk Nespěchal LMK Česká Třebová 2649,04- - - - - 980,29 - 990,38 678,37 - -
32. Přemek Augusta 2344,71758,65 - - - 690,87 - 239,42 - - 895,19 -
33. Miroslav Krivošík LMK Náměšť n. Osl. 2302,41692,31 - - - 841,35 - 768,75 - - - -
34. Petr Kuráň LMK Paskov 2253,85- 870,19 - - 429,33 954,33 - - - - -
35. Ladislav Škvor LMK Ikarus Ostrava 1889,42- 938,94 - - - 950,48 - - - - -
36. Milan Knobloch LMK Štěpánov 1752,08- - 851,44 900,64 - - - - - - -
37. František Matula LMK Ikarus Ostrava 1598,08- - - - - 962,50 - - - - 635,58
38. Peter Jurkovič st. LMK Malacky 987,02987,02 - - - - - - - - - -
39. Martin Vohralík LMK Ikarus Ostrava 986,54- - - - - 986,54 - - - - -
40. Kamil Kičmer Ikarus 983,65- - - - - 983,65 - - - - -
41. Aleš Krátký DINO klub 973,08- - 973,08 - - - - - - - -
42. Lubomír Sedlář LMK Štěpánov 962,18- - - 962,18 - - - - - - -
43. Petr Slezák Polanka 959,13- - - - - - - - - - 959,13
44. Miroslav Prašivka LMK Ikarus Ostrava 956,25- - - - - 956,25 - - - - -
45. Petr Němec Paskov 941,83- - - - - - - - - - 941,83
46. Rudolf Šošolík 924,52- - - - - - 924,52 - - - -
47. Vojtěch Augusta 511,54- - - - - - - - - 511,54 -
48. Jiří Příborský LMK Litovel 159,13- - 159,13 - - - - - - - -
Výsledkové listiny:Detail
Náměšť nad Oslavou
29.4.2018
Detail
Trnávka
13.5.2018
Detail
Litovel
20.5.2018
Detail
Uničov
3.6.2018
Detail
Náměšť nad Oslavou
9.6.2018
Detail
Trnávka
22.7.2018
Detail
Náměšť nad Oslavou
4.8.2018
Detail
Slatinice
2.9.2018
Detail
Uničov
16.9.2018
Detail
Náměšť nad Oslavou
23.9.2018
Detail
Trnávka
30.9.2018

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Trnávka    Příbor    Náměšť nad Oslavou    Litovel