Kompletní žebříček soutěžní kategorie 1. RCEO


(1. 1. 2018 - 1. 1. 2019)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůPříbor
15.4.2018
1. Petr Šnyrych MMC Bohuňovice 995,00995,00
2. Ondřej Matula LMK Ikarus Ostrava 988,12988,12
3. Zdeněk Vojkůvka LMK Prostějov 985,00985,00
4. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 984,38984,38
5. Martin Vohralík LMK Ikarus Ostrava 983,75983,75
6. Vladimír Horník MK Uničov 983,12983,12
7. Pavel Maňák LMK Louka 978,75978,75
8. Martin Faltičko LMK Lutín 974,38974,38
9. Alois Hrabáček LMK Česká Třebová 967,50967,50
10. Vladimír Konopka LMK Olomouc 962,50962,50
11. Miroslav Maňák LMK Louka 959,38959,38
12. Jiří Pavelka LMK Nový Jičín 958,12958,12
13. Dalibor Jagoš LMK Louka 953,75953,75
14. Miroslav Prašivka LMK Ikarus Ostrava 945,62945,62
15. Petr Bořil LMK Štěpánov 935,00935,00
16. Pavel Kovařík Kocourkov 931,88931,88
17. Ladislav Knebl LMK Frenštát pod Radhoštěm 931,25931,25
18. Jiří Švec LMK Lutín 917,50917,50
19. František Holešínský LMK Ikarus Ostrava 900,00900,00
20. Václav Ventruba LMK Štěpánov 840,62840,62
21. Vladislav Faigl 829,38829,38
22. Petr Kuráň LMK Paskov 816,25816,25
Výsledkové listiny:Detail
Příbor
15.4.2018

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Strážnice    Letovice    Paskov    Olomouc Neředín    Třebíč    Příkazy    Jeseník    Hronov    Louka    Štěpánov    Trnávka    Příbor    Hrotovice    Sázava u Lanškrouna  

Kompletní žebříček soutěžní kategorie 2 - RCEP (testovací pevná)


(1. 1. 2017 - 1. 1. 2018)    |    » Otevřít

Pořadí Jméno Klub Součet tří nejlepších výsledkůUničov
20.5.2017
Uničov
25.6.2017
Trnávka
30.7.2017
Slatinice
2.9.2017
Trnávka
10.9.2017
Uničov
17.9.2017
1. Petr Šnyrych MMC Bohuňovice 2983,98992,31 994,23 907,05 - - 997,44
2. Ondřej Matula LMK Ikarus Ostrava 2980,77- 994,23 991,67 857,69 990,38 994,87
3. Vladimír Horník MK Uničov 2970,51925,96 992,95 987,82 930,13 944,87 989,74
4. Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno 2876,92- - 909,62 976,92 - 990,38
5. František Holešínský LMK Ikarus Ostrava 2823,72- 882,05 835,90 - 974,36 967,31
6. Pavel Kovařík Kocourkov 2796,63902,40 803,85 921,15 - - 973,08
7. Vladimír Konopka LMK Olomouc 2714,75- - 835,26 892,95 - 986,54
8. Petr Bořil LMK Štěpánov 2711,86860,58 - 906,41 - - 944,87
9. Pavel Hloušek LMK Náměšť n. Osl. 1943,59- - - 946,15 - 997,44
10. Jiří Švec LMK Lutín 1939,75- 966,67 973,08 - - -
11. Pavel Grümann LMK Ikarus Ostrava 1880,77- - 951,92 - 928,85 -
12. Petr Grümann LMK Ikarus Ostrava 1770,51- - 781,41 - 989,10 -
13. Václav Ventruba LMK Štěpánov 1325,64- 705,77 619,87 - - -
14. Milan Knobloch LMK Štěpánov 992,31- - - - - 992,31
15. František Matula LMK Ikarus Ostrava 978,85- - - - 978,85 -
16. - 17. Zdeněk Vojkůvka LMK Prostějov 958,33- - - 958,33 - -
16. - 17. Martin Faltičko LMK Lutín 958,33- - - 958,33 - -
18. Jiří Pavelka LMK Nový Jičín 882,69- - 882,69 - - -
19. Vladimír Valčík LMK Litovel 806,41- - 806,41 - - -
20. Miroslav Krivošík LMK Náměšť n. Osl. 794,23- - - 794,23 - -
21. Martin Drápal LMK Ikarus Ostrava 750,64- - - - 750,64 -
22. Radovan Hapal LMK Hrotovice 639,10- - - 639,10 - -
23. Lubomír Sedlář LMK Štěpánov 0,00- - 0,00 - - -
Výsledkové listiny:Detail
Uničov
20.5.2017
Detail
Uničov
25.6.2017
Detail
Trnávka
30.7.2017
Detail
Slatinice
2.9.2017
Detail
Trnávka
10.9.2017
Detail
Uničov
17.9.2017

Starší soutěžní ročníky

Soutěžní lokality

  Slatinice    Uničov    Trnávka    Příbor